Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissíthetek IOS 10-re iphone...

PlSVALASZTPLS:) kérdése:

Frissíthetek IOS 10-re iphone 5s-n?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok embertol hallottam hogy az ios 10 nincs tul jo hatassal az iphone 5s-re..baratnomnek viszont ugyan ugy iphone 5s-e van es ios 10-et hasznal es semmi baja vele,szerintetek frissitsek?



2016. dec. 31. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ. A szemednek hiszel (bnő telefonja), vagy annak, amit valakik mondanak az interneten?
2016. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem szeptember óta 10 fut rajta, semmi baja, szerintem nyugodtan telepítheted.

2016. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Enyémnek sincs semmi baja tőle.
2016. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, hogy az ios 10 undorító, és tönkre tesz mindent amit eddig megszoktál csak rajta


"kerekített" CC (amit alulról húzol felfele), illetve 2 oldalas lett, na már itt kb 5/4 próbálkozásra tudod elhúzni pl a fényerőt/hangerőt maradékban lapozni akar


Értesítésekből most már nem látsz semmit, és ez is kerek lett és ocsmány. Régen ha valaki írt valamit legalább láttad az üzenet kis részét


Új zenelejátszó, mondjuk én ios 8.4 óta utálom, de ez még annál is rosszabb...


Nincs "húzd oldalra a feloldáshoz" emiatt 2x kell megnyomni a középső gombot vagy pedig 1x oldalt a feloldót és 1x a középső gombot szerintem ez szar dolog


Nekem lassabbnak tűnik i6+ on mint mondjuk az elődjei (jelenleg 10.1.1-en vagyok, hogy 10.2 mennyivel jobb nem tudom)


*Mindez személyes vélemény, ha tetszik tetszik, ha nem nem*

2016. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

eleg xar

gyagya imessage, gyagya szivecskekkel, rajzocskakkal

el van qurva az egesz

2016. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
ja, retard tini orvendeni fog neki
2016. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Sikerekben es egeszsegben gazdag uj evet kivanok mindenkinek!
2016. dec. 31. 22:53
 8/10 anonim ***** válasza:

#4:


"Nincs "húzd oldalra a feloldáshoz" emiatt 2x kell megnyomni a középső gombot vagy pedig 1x oldalt a feloldót és 1x a középső gombot szerintem ez szar dolog"


Ezt speciel ki tudod kapcsolni és akkor olyan lesz, mint azelőtt (Settings\Accessibility\Home Button\Rest Finger to Open).

2016. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Boldog Újévet!
2017. jan. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
BUÉ!
2017. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!