Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a független Samsung S5611-emen az internetet (t-mobile)?

Figyelt kérdés
Ma elmentem vele a T Pontba, ahol beállították. De sajnos valószínűleg a készülék hibája, hogy ki-be kapcsoláskor elfelejti állandóan az internetbeállításokat a mentés ellenére. Nem tudom, hogyan tudnék csatlakozni az internetre. Megköszönnöm , ha valaki segítene benne. Egyébként a T-Mobile oldalán lévő összes beállítást kipróbáltam, és nem működik egyikkel se. Telefonon nem tudnak segíteni...

2016. dec. 31. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Apn-be beírod: internet, és engedélyezed az adatforgalmat, más nem kell. Ha ezeket elfelejtgeti, ott más probléma lehet.
2016. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2007-es a sim kártya, és a másik telefonon is gyakran előfordult, hogy nem volt net, vagy hogy kiírta, hogy nincs behelyezve sim kártya. Lehet a sim kártya is már hibás? De a telefon miért felejti el az internetbeállításokat?
2016. dec. 31. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
nem felejti el, te csinalod rosszul
2016. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2007-es sim tuti nem tudja az LTEt, de ettőlmég nem kellene " elfelejtse" a beállításokat
2017. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De ényleg "elfelejti"! Beállították a T Mobilenál is, és ki-be kapcsoláskor újra be kell állítani, mert lenullázza a beállításokat a telefon. Az internet beállításokat. A sógorom szerencsére ért a kütyükhöz és társaihoz, és beállította, de ezt ő sem érti, hogy miért felejti el a telefon a beállításokat. Valószínűleg ez ennek a készüléknek a hibája, ami nálam van. Úgyhogy igyekszem nem lemeríteni, és nem kikapcsolni.
2017. jan. 1. 14:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg hiába írjátok ezt az APN-t, ennél a telefonnál nincs ilyen. Másképp vannak rajta a dolgok.
2017. jan. 1. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Kell, hogy legyen, csak esetleg más néven, pl. hozzáférési pont. Azt azért még próbáld ki, hogy egy új sim kártya esetén mi a helyzet, mert manapság a simről is lekapják az apn nevét a telefonok.
2017. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hónap vicce: nincs APN a telómon :-D
2017. jan. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!