Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICloudba (Drive) hogy tudok...

ICloudba (Drive) hogy tudok fájlokat húzni a telefonon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy 5S, a Fotók szinkronizálása az iCloudba ki van kapcsolva(!), viszont a Fotókból szeretnék egy képet betenni az iCloud Drive mappába, ami viszont engedélyezve van. Viszont ha megnyitom a képet, akkor erre semmi opciót nem találok. Gondolom azt akarná, hogy kompletten az egész Fotókat szinkronizáljam, de azt meg én nem akarom :)


Valaki tudja mi a megoldás?


Köszi előre is!



2016. dec. 31. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is megtaláltam, de itt is azt írja, hogy vagy az egészet szinkronizálom vagy géphez csatlakoztatva, kábellel teszem fel egyesével a képeket iTunes-szal.


Tehát amit én szeretnék (hogy nem szinkronizálja az összes fotóm, de ha én akarok egy-egy darabot feltenni, akkor azt én feltölteném külön) azt itt sem írja.


De ahogy elkezdtem angol oldalakat is olvasni egyre inkább úgy látom, hogy ezt nem igazán lehet megoldani. Tehát vagy felküldök mindent vagy semmit. Ha pedig egyesével akarnék valamit, akkor marad a kábellel csatlakoztatós megoldás.

2016. dec. 31. 23:01
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Külső alkalmazással meg tudod oldani szerintem.

Pl.:

Documents 5 - File manager, PDF reader and browser by Readdle

[link]


A photos mappában kijelölöd a képeket, copy, és kikeresed az iCloud-ot.


Röviden kb. ennyi :)

2016. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Talált, süllyedt! :) Köszönöm!


Mondjuk ennek illene alapfunkciónak lennie, lévén, hogy az Apple keretei között mozog minden (a telefon is meg a felhő is). Vicces, de ez van. Köszi még egyszer!

2017. jan. 1. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!