Gyorsan merül?!

Figyelt kérdés

Iphone 6 készülékről van szó, amikor megvettem lassan merült, most használom 15percet 100%ról lemerül 58%-ra, mert feltöltöttem róla 3 videót.

Múltkor kint felejtetem az autóba, viszonylag -5fok lehetett kint, elég deres volt a készülék is, de 5%-ra lemerül. Újra indítottam és felment 67%-ra az akku töltöttsége. Ez mitől van? Valaki esetleg valamit javasolni?



2017. jan. 1. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
aksi csere
2017. jan. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkoztam már rajta, de az a probléma, hogy van egy 5ös készülék is szétszedték és rosszul lett össze rakva mert porszemcsés a kamerája.. Úgy hogy ha szétszedik egyszer utána már nem olyan lesz mint ha boltból hozod ki ez a baj..
2017. jan. 1. 01:29
 3/6 anonim ***** válasza:
márkaszervízben?
2017. jan. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, Budaörsön.
2017. jan. 1. 02:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van az én iPhone 6-ommal is. Sajnos tényleg akksicsere.
2017. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy a hidegben gyorsan merül, az oké, de hogy újraindítás után így felugorjon az aksi töltöttsége!?
2017. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!