Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Történt valami, amiből most...

Történt valami, amiből most nézeteltérés van köztem és párom között?

Figyelt kérdés
2015 oktoberében letöltöttem a whatsapp nevű alkalmazást. 2 teljes napig használtam,majd letöröltem és SOHA többé nem töltöttem le újra. A párom letöltötte a minap az előbb említett alkalmazást és azt jelezte,hogy nekem is van... igaz,kiirta hogy 2015 október 19.-én voltam utoljára(!) elérhető,azonban egy olyan fotóm van kint,ami 2016 május 14.-én készült. Ez hogyan lehetséges? Az a fotó senkinek nincs meg rólam,ráadásul az utolsó belépés 2015,azóta le sem töltöttem,tehát nem értem. Hogyan lehetséges ez? Kérlek írjatok.
2017. jan. 1. 02:44
 1/10 anonim ***** válasza:

"Az a fotó senkinek nincs meg rólam,"

Aki küldte neked annak megvan szerintem.

2017. jan. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aki kuldte? En csinaltam...magamrol. Mirol beszelsz?
2017. jan. 1. 02:54
 3/10 TR75 ***** válasza:
Szerintem amit anno beállítottál indexképnek, azt láthatta a párod, nem?
2017. jan. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TR75 ***** válasza:

Oké, közben látom, hogy újabb fotóról van szó.

Nem volt anno összekötve a google+ fiókoddal? Mert esetleg ott is lehet varia.

2017. jan. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valami háttérben működő szerverek közti szinkronizálás vagy hasonló lehetett, ami ugye fura mert alkalmazás törlés történt, nehéz kérdés...
2017. jan. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hűha, elég ijesztően hangzik. Közel három éve használom az appot, és arról amit leírtál az jutott eszembe, amikor a régi telefonomon használtam az új telefonomhoz tartozó számot a WhatsApphoz miután az újról letöröltem, és a régi telefonon megerősítést sem kért a telefonszámra vonatkozóan, rögtön azt kérdezte, hogy visszaállítsa e az adatokat. Nem akarlak megijeszteni, de nem lehet, hogy valaki hozzáfért a telefonodhoz (a kép magyarázata) és a te telefonszámodat használja fel a whatsapphoz? Gondold át, senkinek nem adtad oda egy sms-re sem? Mondjuk arra, hogy miért azt írja ki hogy 2015-ben voltál elérhető nem ad magyarázatot. Úgyhogy nem is erősítem tovább ezt a szálat, valószínűleg tényleg valami rendszerhiba. Esetleg ha tudsz angolul akkor írhatnál a WhatsAppnak hátga ők meg tudják magyarázni.
2017. jan. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy valahogyan FB profillal össze lett kapcsolva vagy nem tudom? Mármint törlés előtt és utána FB oldalon hajtódott végre valamiféle szinkronizálás...

Én úgy tudom ohgy nem olyan rég FB vásárolta fel ezt az alkalmazást, lehet azelőtt is volt valami lehetőség, nekem mindig az importálást ajánlgatja fel FB profilból, nincs is FB a telefonra telepítve de mégis.

2017. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Facebook profilképed van benne
2017. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TappancsMancs ***** válasza:

Sajnos az appok között vannak nem látható kémprogramozások. Már amelyiknél. Aztán felfedezik azért ezeket és javítást "követelnek" rá. Stb stb. További lehetőség, hogy egy másik appnak hozzáférése van a teljes memóriához/memóriakártyához és kiküld nem mutatottan dolgokat. Másik hogy a felhasználási szerződéseikben ott van sokszor valami ami utal ilyenekre, csak nem olvassuk végig.


Szóval vannak ilyenek, de nálad lehet valamelyik appban (akár töröltben) a felhasználásiban ott van valami olyan, hogy engedélyezed a "folyamatos" hozzáférést a fájljaidhoz és azok kezelését a regisztráció megszűnése után is. Aztán kérdés ugye mit értenek felhasználás és kezelés alatt stb stb.


Oszt még a facebook megvette a Whatsappot 2014-ben.

2017. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom a valaszokat. Ez a kepem nincs fent a fb profilomon. Sehol nincs,es senkinek nincs meg. Amikor rakerdez az engedelyezeskre,hogy hozza akar erni a kontaktokhoz,fotokhoz,kamerahoz stb,mindig tiltom... :( nem csak a paromnak,hanem minden mas ismerosomnek ezt a kepet mutatja. Erthetetlen. Viszont azt kizarom,hogy mas hasznalja,hiszen az utolso belepes 2015. Mindenesetre nagyon koszonom mindenkinek a valaszokat! :)
2017. jan. 1. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!