Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet azt oldani, egy...

Fodorbalu kérdése:

Meg lehet azt oldani, egy telefonról zenét hallgatunk, és mondjuk többi eszközre ezt továbbítani pl. : bluetooth-al? Létezik erre applikáció?

Figyelt kérdés
Zenekari próbához kéne, hogy mondjuk ugyanazt a zenét hallgatjuk fülhallgatóval, szinkronizálva. Kezdő banda vagyunk, nagy felszerelésünk nincs sajnos.

2017. jan. 2. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá külön alkalmazás. Használd a Bluetooth.
2017. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy mindenki a saját telefonjáról hallgatja ugyanazt a zenét szinkronizálva
2017. jan. 2. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Mikor sulis voltam volt egy kütyü, tuti most is van. Jack elosztó. Azt hiszem Y alakú volt. Ebből veszel többet. Egy lejétszó, ki-ki a sajátját dugja bele 😁 (elég hülyén fogalmaztam)

És akkor ugyan azt halljátok.

2017. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
erre is gondoltunk, de ezt az ötletet már elvetettük, de azért köszi
2017. jan. 2. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:

megoldható, ellenben nincs garnacia arra, hogy mindenki pont abban az időben fogja ugyanazt hallani így vicces lesz a próba.

Meg nem annyira egyszerű hogy simán hallgatjáto ka telefont és szól mindenhol, local networkon pl boradcastoljátok az egészet és azt veszi mindegyik telefon. vagy külön külditek mindegyiknek de akkor az idő nagyon el fog tolódni garantált hogy rossz lesz.


De az y kábeles ajánlat ami nektek megfelelő, hiába van erre technikai megoldás, nem a ti pályátok.

2017. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Legjobb megoldás szerintem, ha vesztek egy fm transzmittert (kb. 4-5 ezer forint). És mindegyik telefonon a rádiót az adott frekvenciára hangoljátok.

[link]

2017. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem lenne jobb egy Bluetooth hangszóró?

[link]

[link]

2017. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: Ha jól értettem az a lényeg, hogy mindegyikük fülhallgatóval hallja a zenét, viszont csak ők hallják, tehát a szobában ne legyen hallható, csak az amit a hangszereken játszanak.

A bluetooth-os hangszóró mindenképpen hülye ötlet, hisz egy hangfal sokkal olcsóbb és ugyanarra lenne jó.

2017. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De ezzel bajlódni ugyancsak egy hülye ötlet, amúgy nincs ilyen opció, amit a kérdező akarna.

Helyette vannak Stream lehetőségek, meg hálózati multimédiás lejátszások, azoknak kell utánanézni.

2017. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ
2017. jan. 5. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!