Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik: Iphone 5s vagy Samsung...

Melyik: Iphone 5s vagy Samsung Galaxy A5 (2015)?

Figyelt kérdés

Hasznaltan vennem,most j5-om van de mar megutaltam.

Nem kerek olyan megjegyzéseket hogy egyikse vagy ilyet olyat vegyek. Ezt engedhetem meg magamnak pénzügyileg.

Melyik telefon lenne jobb?


2017. jan. 3. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Feltennék egy pár kérdést:

- Mi az, hogy csak ezt a kettőt engedheted meg magadnak?

- Apróhirdetési portálon látod őket? Ha igen, mennyiért?

Mert ez az egész, azért is fura, mert Samsung Galaxy A5 árához közel van, más gyártók telefonjai is, pl. Huawei, LG, Lenovo és még a Xiaomi, Meizu, Vernee termékeit fel sem hoztam.

Akkor a kérdésem: mennyi a maximum keret és mégis hol nézted őket, hogy csak ez a kettő jöhet szóba?

2017. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak ezt a kettot de mas markatol nem szeretnek venni. Csak samsung vagy apple. Es ebben az arkategoriaban nekem ezek tetszenek.
2017. jan. 3. 22:23
 3/7 A kérdező kommentje:
50k korul gondoltam ☺
2017. jan. 3. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a J5-öt utálod, a 2015-ös A5-tel sem leszel sokkal előrébb. Akkor már inkább az iPhone, ha megfelel a 4".
2017. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat lehet. Meg gondolkozni fogok. Es olyan 50k korul valami mas telefont tudsz ajánlani? Utanuk nezek mas markaknak is inkabb☺
2017. jan. 3. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
iPhone 5S. Nem is kérdés.
2017. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Samutól hol van A5 50K-ért???

Használtan lenne?

Ha meg szóba jöhet más márka, akkor Huawei P8 Lite, de ha tudsz rá áldozni, akkor P9 Lite, vagy ez

[link]

De tessék - itt vannak további mobilok 60K alatt:

[link]

2017. jan. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!