Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5 percre veszem ki a telefonom...

5 percre veszem ki a telefonomat a zsebembol és kikapcsol. Miért?

Figyelt kérdés

Iphone 6 telefonom van, novemberben volt 1 éves. Nagyon vigyázok rá, 2x ha eshetett a telefon de akkor sem orbitális magasságról😊

Mostanában a telefon fura dolgokat csinál. Ha kiveszem kint a szabadban 5 perc használatra akkor akár 50% akkutöltségnél is kikapcsol... Tudom a lítium ion érzékeny lehet a hidegre, de nem hiszem, h ennyire, h abszolút nem használhatom. Próbáltam már újraindítva vagy szoftverfrissítést, de eddig változást nem nagyon észleltem. Érdemes lenne már akkumulátort cseréltetnem?


2017. jan. 4. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam teljesen ugyanez a helyzet (és szintén iphone 6). Szerintem a hideg a gond, én ilyenkor beteszem a zsebembe egy kicsit, hogy újra bekapcsoljon.
2017. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt a trükköt én is próbáltam, vagy h szinte szorítottam a telefont, h melegedjen 😁 Bekapcsol meg minden, de aztán ha megint úgy gondolja, h hideg van, akkor pufff és újra sztrájkol 😁 Akkor gondolom ez ilyen lítium ion rossz tulajdonság...
2017. jan. 4. 09:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy a választ! 😊
2017. jan. 4. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg kell várnunk a tavaszt szerintem.😄
2017. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy technikai zseni ismerősömmel, aki ilyen telefonszervizben dolgozik és mondta, h sok Iphone 6-ba hibás elemeket tettek bele, amit meg kellett volna azonnal reklamálnom, amint észrevettem, h valami nem oké. Persze én csak most vettem észre a hibát amikor már a jótállás lejárt :D Szóval elemcserére lesz szükség... :D
2017. jan. 5. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2017. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Válaszoló!

Ajánlom figyelmedbe a cikket! :)

[link]


"Az Apple viszont ezúttal sem úszta meg vásárlóbosszantó típushiba nélkül. Leginkább a 2015-ös készülékeknél jelentkezik az a probléma, hogy

a telefon akár 50%-os töltöttségen is képes kikapcsolni,

ha hidegebbre fordul az időjárás. Az akksiprobléma komolyságát ráadásul jól jelzi, hogy az Apple ezúttal nem rázta le a problémát egy „Rosszul tartják” típusú nyilatkozattal, hanem ingyenes cserét ajánlott fel azoknak, akiknél előfordul az egyébként meglehetősen idegesítő jelenség."


Szóval hibás a készülék... :)

Elemcsere!

2017. jan. 9. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, olvastam én is. :) Így már biztos!
2017. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!