Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone publikus béta letörlődi...

Kisssss kérdése:

IPhone publikus béta letörlődik ha ki jön a hivatalos Ios rendszer és lefrissítem?

Figyelt kérdés
iPhone 6s plus 10.2 van rajta már régebben és nem rég ki jött hivatalosan is és nem jelzett frissítést mert gondolom már az volt rajta de ha ki jön hivatalosan pl a 10.3 nekem jelezni fogja ?
2017. jan. 6. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. És még egg rossz hír: gyári visszaállítással lehet csak visszatenni a hivatalosat, és ennél is rosszabb hír hogy minden adatod elvész, mentsd le a fotókat gépre.
2017. jan. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A béta frissül az új hivatalos verzióra simán, ha az frissebb, mint az a public béta, ami elérhető (mert ha nem, akkor a bétára frissít egyből).


Ha kilépsz a bétából (törlöd a béta profilt), akkor ha lesz következő nem béta frissítés, akkor frissít arra, addig meg marad, ami rajta van, mentésből csak akkor kell visszaállni, ha idő előtt vissza akarod kapni a nem béta verziót.

2017. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 ez nem igaz, nekem 9.3.3 beta van, töröltem a profilt, restartoltam is, de azt mondja nincs frissités. Pedig az utolso hivatalos a 9.3.5.

Ha jól emlékszem amikor aktiváltam a bétát azt mondta hogy nem fogok tudni visszatérni hivatalosra csak gyárizással vagy restoreal, ami ugy néz ki igaz is.

2017. jan. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor valakinél rosszul működik :-) Nálam mindig úgy működött, ahogy azt a support is írja:


How do I stop receiving public betas and install the next shipping iOS or macOS release?


When your device is enrolled in the Apple Beta Software Program, you will automatically receive new versions of the public beta from iOS Software Update or the Mac App Store. At any time, you may unenroll your device so that it no longer receives these updates. Then when the next version of commercial software is released, you can install it from iOS Software Update or the Mac App Store.

2017. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 erre van egy linked is? Mert én amit olvastam az restoreal irta tuti.
2017. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt van a FAQ-ban:


[link]

2017. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!