Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Doogee x5 telefonomat miért...

Doogee x5 telefonomat miért nem ismeri fel a gép?

Figyelt kérdés

Meg vettem a telefont rá csatlakoztattam a gépre el kezdte telepíteni a drivert, és meg is jelent a belső és az sd kártya meghajtó, mikkor fel rakta el tűnik és onnantól kezdve nem működik. Próbáltam már több kábellel is de akar se, és más gépen is próbáltam már de ott is így jártam.

Eszközkezelőbe is frissítettem de csak ezt írja Windows talált illesztőprogramot az eszközhöz, de a telepítés során hiba történt. Ezt találta meg MTP Device.

Próbáltam a Windowson frissítést keresni és ezt írja ki Microsoft - Other hardware - MTP Device - Hiba: 0x800f0217


Telefonon be van kapcsolva az USB hibakeresés. USB használata a következő célra: itt be van állítva a fájlátvitelre (MTP), próbáltam ezekre is be állítani: beépített CD rom akkor meg jelenik egy meghajtó mint egy DVD író meghajtója lenne de azzal nem érek el semmit, többit is próbáltam MIDI, töltő de ott sem misem jelenik meg, és még egy beállítás van fotóátvitel (PTP) akkor meg jelenik egy fényképező rá kantitok akkor ott van a telefonnak a belső memóriája, de sajnos az SD kártyát így se érzékeli.


Pedig már ez miatt újra raktam a Windows 10-t.



2017. jan. 6. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kapcsold ki az USB hibakeresést.
2017. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos így sem működik :(

Lehet az a baj noname kínai telefon ?

2017. jan. 6. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik gépen, lehetőleg ne Windows 10-en. Ha ott megy, akkor ugye a Win 10 a bűnös.
2017. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben ki fogom próbálni.


Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 6. 23:15
 5/6 anonim válasza:

1. Menj ide: C:\Windows\INF

2. Kerezsd meg: "wpdmtp.inf"

3. Job klick rá és Telepit!!!


Nekem így jó lett :) (win10 64bit)

2017. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen már működik.
2017. jan. 7. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!