Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám legolcsóbban...

Hogyan tudnám legolcsóbban használni az új Prestigo telefonomat?

Figyelt kérdés

Kaptam ajándékba egy Prestigo WISE N3 telefont. Van egy másik telefonom, amit már megszoktam, az buta (de így szeretem). Hogy tudnám használni a Prestigo kamerarészét, a wifi-s lehetőségét, hogy ne verjem magam anyagi csődbe?

A most

ani mobiltelefonom t-kom-os, valami flottában vagyok benne, ami 5 éve felszámolás alatt áll. Azaz azon a szerződésen én nem tudok módosítani.



2017. jan. 7. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Basszki szerinted egy telefon kameráját vagy a wifijét használni pénzbe kerül, sőt anyagi csődbe visz? Apám, télleg maradj a régi készülékednél. Egyátalán hogy merült fel benned ez?
2017. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Elmúltam 50 éves.

Nekem ezek a dolgok nem jönnek át nap-mint nap...

2017. jan. 7. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Elmúltál 50 éves, de tudod mit jelent a kamera, mi az a wifi, akkor teljesen hülye csak nem nagy, így nem értem a kérdést.


Mégis mivel vernéd magad anyagi csődbe? :D

2017. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azzal, ha véletlenül valamilyen adatmennyiséghez kötött dologba belefutnék.
2017. jan. 7. 15:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak a mobilnetet (3g, 4g, stb) ne használd
2017. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 be tudom ezt valahol állítani (letiltani)?
2017. jan. 7. 15:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Aha, tehát a régi simeddel fogod használni az új telefont, nekem a kérdésből az jött le, hogy csak kamerázgatni akarod használni.


A mobilnet akkor jelenthet problémát, ha olyan a tarifád, ami enged mobilnetezni megrendelt konkrét mobilnet díjcsomag nélkül is (ami nyilván nem nagyon fog most kiderülni) Az "adatforgalom" kikapcsolásával tudod a mobilnetet kilőni, valahol a vezeték nélküli hálózatok beállításai között találod. És mivel se lassú, se gyors mobilnetet nem fogsz használni, így ugyanitt a beállítások között kapcsold át "csak gsm" üzemmódra (2G) mert ott kisebb az áramfogyasztás és a sugárzás.

2017. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7-nek Nem tudom a régi SIM kártyámmal használni, mivel semmi jogosultságom nincs a szerződés módosítására (még a SIM kártyámhoz se tudok mikro SIM-et kérni). De ezt a kérdésben jeleztem. Kell egy plusz mikro-SD, erre vártam volna tippet.
2017. jan. 7. 16:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért kellene bármiféle jogosultság?

Miért ne tudnál kérni micro-SIM-et? Legrosszabb esetben kb 500 ft méretre vágatni.

Hogy jön az egészhez a micro-SD? :D


Amúgy 1 kérdés:

Megy a telefon SIM kártya nélkül?

1. Ha igen, akkor tudod használni a wifi és kamera módot.

2. Ha nem, akkor besétálsz T-mobilba, megveszed a legolcsóbb domino-s csomagot, és beleteszed a telefonba...probléma megoldva. Ott csak a belépési díj lesz, meg évente 1x rá kell tölteni, hogy ne járjon le a telefonszám.

2017. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5ös vagyok alattam leirtak hogy kell kikapcsolni, a sim kartyat meg kicserelik a szolgaltatonal de fizetni kell erte. Ha meg nem akarsz fizetni akkor telefonalj a regi telefonnal, ezzel meg csak wifizz es fenykepezz
2017. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!