Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Annyi feltételem van,hogy nagyon jó kamerája legyen. És 90.000 alatt legyen.

Köszönöm a segítséget!


2017. jan. 9. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a nagyon jó kamera az a fényképezőgép. Nagyon jó kamera egy telefonban nincs, max jó vagy elfogadható de van amelyikben egy rakás szar... De amúgy Samsung Galaxy A5 2016, szerintem egy nagyon jó telefon. Nem lassul, újjlenyomat olvasó, bővíthető memória, jól bírja a játékot, kényelmes fogni. Hangszórója viszonylag jó, a 16GB tárhely már nekem kicsit kevés, de ez emberfüggő, ki mit tölt le.
2017. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
39%

hali, úgy látom a sony-nak egész jó kamerája van, nézd meg ezt esetleg:

[link]

2017. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A huawei p9-nek fotós szemmel is brutál kamerája van, persze a telefonokhoz képest. Ha rászánsz annyit, nem bánod meg. De ha nem ilyet veszel, akkor mindenképp nézd meg, hogy legyen manuális beállítási lehetőséged. Iso, záridő... Automatán sose lesznek jó képeid. P9 lite? Igaz még nem volt kezemben de kamerára lehet hasonló mint a p9.
2017. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért szerintem a Huawei G8 kamerája abszolút a legjobb, tűéles képeket lő, nézd csak meg a tesztfotókat a Mobilarénában!
2017. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
LG G4 (H815) nincs ellenfél 100 alatt!
2017. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!