Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani olyan oldalakat...

Tudtok mondani olyan oldalakat, ahol mindig írják, hogy épp melyik fizetős iOS alkalmazás ingyenes?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy iPhone-t és előre szeretnék gyűjtögetni alkalmazásokat hátha megtetszik valami. Az appshopper.com-ot ismerem, de nem tudom, hogy most az oldal nem frissül olyan sűrűn vagy kevesebb alkalmazás lesz ingyenes.

2017. jan. 10. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először vegyél iPhonet,csak utána tudsz alkalmazást szerezni.

Persze figyeld az akciókat is,de ha megtetszik valami( youtube-on nézel videókat az appról),akkor érdemes megvenni.

én már elég sokat költöttem AppStoreban(40-50.000ft),nem bántam meg.

Úgy vagyok vele,ha iPhonet meg tudom venni, akkor a fejlesztőknek az a pár euró jár szerintem.

2017. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak Apple ID-t kell csinálni iTunes-on keresztül és lehet alkalmazásokat letölteni meg venni. Persze, nem akartam mindent ingyen megszerezni, ha valamit tudom, hogy tényleg használom arra nem sajnálom a pénzt. De gondolom, ha van valami akció akkor te is hamarabb mondod rá hogy "igen ezt megveszem", mintha teljes áron lenne, legyen az akár 300 akár 2000 Ft.
2017. jan. 12. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Apple Store-ban kiírja melyik fizetős és melyik ingyenes...
2017. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó.Apple Store nem ír ki semmit :D

AppStoreban tudsz appokat venni

2017. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!