Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális, hogy a 3 hónapja...

Az normális, hogy a 3 hónapja aksicserén átesett iPhone 4S-em a hidegben kint 1 perc alatt lemerül 100% aksiról?

Figyelt kérdés
Pár hónapja cseréltem az aksit a telefonba egy vadi újra, mert nem sokat bírt. (Nem meglepő, hiszen egy 4 éves telefonról beszélünk, amit a mai napig szeretek egyébként...) Nem is volt vele gond, tökéletesen működik, de kint a hidegben, nem viccelek 1 perc alatt lemerül 100%ról is... Mi lehet ennek az oka? És mit tegyek?

2017. jan. 12. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne használd hidegben és/vagy cseréld le egy újabb telóra
2017. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eredeti aksira cserélted vagy utángyártott ra?
2017. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinném h normális lenne!

Nekem nem Iphone telom van,de nem merül le 1 perc alatt 100 %-ról ,sőt egyik telommal sem volt ilyen probléma,még akkor sem ha utángyártott aksi volt benne!

Cseréld le a telot

2017. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Soha nem csinált még ilyet, és melegben tokéletesen működik, mert sokkal tovább bírja mint a régi aksi. Egyébként eredeti. Hallottam korábban Magyarosi Csaba csaronáján, hogy említett valamit hogy ő neki a vadi új iPhone 6S kint a hidegben 50 másodperc alatt lemerül és, hogy ingyen cseréli az ilyen hibás aksit az apple. Erről tudtok valamit? Ez érvényes lenne arra is amit én vásároltam?
2017. jan. 12. 16:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég sok iPhone tulaj panaszkodik erre.
2017. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ez érvényes lenne arra is amit én vásároltam?"


Kvázi 6 éves telefonod van, amin aksit is cseréltél, gondolom jóval garancia időn túl...szerinted?

2017. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, de ha gyári hiba és cserélik mert a cég baszta el, akkor felmerülhet ez a kérdés nem gondolod? Ne nézz hülyének már, csak azért mert valamit kérdeztem...
2017. jan. 12. 17:50
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy 6 éves és megérett a cserére, de ha egyszer működik és bőven elég nekem az a telejsítmény amit ez nyújt, akkor minek dobjak ki az ablakon 1000 eurót egy újabbra, amikor anno ez is 600 volt és még mindig jó? Olcsóbb volt az aksi csere, ami gyári és mégis egy fos kint a hidegben, ezért ha másnak cserélik úgy gondolom, hogy nekem is kijárna. Szerintem jogos a felvetésem. Nyilván nem fogok sírni egy 30 euró miatt, mikor ennek a sokszorosát keresem naponta, de akkor. Fizetsz valamiért ami nem működik rendesen, ez normális? Nem...
2017. jan. 12. 17:58
 9/11 anonim ***** válasza:
2017. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Fizetsz valamiért ami nem működik rendesen, ez normális? Nem..."


Fizetsz valamiért, amire 1 év garanciát vállalnak. Ezen felül nem kötelezheted őket semmire, akárhogy hőbörögsz és nagyzolsz a kereseteddel.

2017. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!