Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Iphone miért és ha Samsung...

Ha Iphone miért és ha Samsung miért? Érveket szeretnék, hogy mit lenne érdemesebb venni.

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung.. Jobban testreszabható. Kinek mi a fontosabb?
2017. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapból, a kérdés már maga a hiba. Nem csak ez a kettő gyártó létezik, más gyártók is olyan Flagship termékeket hogy csak tátva marad a szád. Sony, Asus, még a Nokia is jön egy kemény telóval 2017-ben. És a kérdésre: Mire gondolsz? Galaxy S4 Vs iPhone 5? Galaxy S7 Edge Vs iPhone 6s? Note 7 Vs iPhone 7 Plus? Úgy általában melyik a jobb? Hát.. Mindegyiknek vannak jó nagy szoftveres hibái, mindegyiknek más. Erre a kérdésre csqk úgy megfogalmazott választ nem lehet adni, itt már nagyon számít a szoftver, a hasznos beépített dolgok, lehet cikizni mindkettőt. Na mi van Apple, nincs pénz 3,5mm-es Jack csatlakozóra? Na mi van Samsung, már bombákat is gyártotok? Mindkettőnek van hibája, van előnye. De nagyon nem mindegy hogy mit mivel mérünk össze, nem hiszem hogy egy Samsung Galaxy S7-el egy iPhone 2G-t akarsz összehasonlítani, vagy egy iPhone 7 Plus-al egy Galaxy S-t. Szóval ezt így nagyon nehéz eldönteni, mindenki mást gondol.
2017. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, tényleg az én hibám, hogy nem írtam oda. Egy S7 Edge és egy /s-re gondoltam.
2017. jan. 12. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
/s? Mi? 5S? Vagy mi? Komolyan... Amúgy is, ahogy már leírták, erre NEM lehet válaszolni. Hetente (akár többször is) jön ez a kérdés, hogy Samsung vs iPhone, Android vs iPhone... Mindegyik bäszik visszanézni, de azért elvárja, hogy leírjuk neki. És akkor jön a sok marha, aki tényleg el kezd érvelni... Könyörgöm. Nézzed vissza, ha nagyon érdekel, de ha egy okos választ akarsz: Nem lehet megmondani. Ez szubjektív kérdés. Mindenkinek más. Én pl nem szeretem az androidot, akkor se, ha csak arra van honfoglaló, akkor se, a testre szabhatóbb, akkor se, ha.... Érted, nem? De sokan meg az iOS-t nem szeretik. Szóval (ha csak nem szándékos vita-generátor vagy) ne tegyél fel ilyen kérdést (itt legalábbis biztosan ne).
2017. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyél józsi hogy magadat szopassad. S7/e legyen a választott.

Amúgy meg ajánlom a OnePlus3T-t

2017. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!