Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 4 pro vagy...

Xiaomi redmi note 4 pro vagy Vernee apollo lite? Esetleg más hasonló áru/tudásu telefon?

Figyelt kérdés
A redmi note 4 pro telefont több youtube telefontesztelő a legjobbak közé sorolja. A vernee ről viszont nem találni ilyesmit. Ugyan annyiért találtam mindkettőt de nagyon nehéz döntenem. Kijelzője melyiknek lehet szebb? :) A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 13. 20:11
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem RNote4-em van. Nagyon szép a kijelzője, én a helyedben azt venném. Szerintem jobb márka a Xiaomi. A MIUI rendszer hetente frissülő,testre szabható. Szép képeket lehet készíteni, 3/64gb-os van nekem. Én a helyedben azt venném.
2017. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 r3n1x válasza:
Habár nekem egyik telefon sincs még, én a Xiaomi-t javaslom :) Több helyen láttam már, hogy Vernee telefonnal problémák voltak. Nem akarok okoskodni, mert az apollo lite-ról nem tudok semmit, de a thor-nál voltak problémák. Úgyhogy szerintem Xiaomi-t vegyél, de olvass utána vagy nézd meg árukeresőn a véleményeket.
2017. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a xiaomit javaslom. Megbízható jó telefonokat gyárt. És szoftveresen nagyon sokat nyújtanak. Én nem is nagyon tudok mást elképzelni, mint a MIUI-t. Már kb 4-5 éve csak azt használok.
2017. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!