Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Monoron Iphone 5SE-re hol...

Monoron Iphone 5SE-re hol lehet venni olyan toltot, ami aram nelkul mukodik?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A külső akkumulátorra gondolsz, akkor bármelyik jó. A legtöbbhösz micro USB-kábelt adnak a dobozban, tehát azzal nem fogod tudni összekötni az akksit a telefonnal. Szóval vagy kell venned egy lightning-kábelt is pluszban (egy rövid is elég), vagy a már meglevőt kell magaddal vinned.


Legalább 5000mAh kapacitásút vegyél.

2017. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
nem létezik olyan, hogy 5SE. Vagy 5S, vagy 5, vagy SE. 5SE nincsen. És olyan nincsen, amelyik áram nélkül működik. Valószínűleg PowerBankra gondolsz, de az sem áram nélkül működik, azt is fel kell töltened. Amúgy fogalmam sincs, milyen boltok vannak Monoron. MediaMarkt, Edigital, de akár Tesco-ban is lehet. Vagy benzinkút. Ilyesmik.
2017. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha fogalmad sincs akkor minek irsz? Hisz a kerdesem is ezzel kezdodik h Monoron!
2017. jan. 15. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Alapvetően azért írtam, hogy felvilágosítsalak, hogy rengeteg marhaságot írtál a kérdésedben. De nem baj, biztos nem találtál magyar billentyűzetet sem Monoron :)
2017. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha ennyire idegesitelek miert vesztegeted ram az idodet??? Es lehet azt hiszed h egy hulye felnott vagyok,de kepzeld el kell h keseritselek,mert meg nem vagyok felnott igy ezeket a dolgokat nem tudhatom!
2017. jan. 15. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Monor hol van?
2017. jan. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Budapest és Cegléd között félúton a 4-es út mellett. :)
2017. jan. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!