Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hétfőn rendeltem a mediamarkt-...

Internet55 kérdése:

Hétfőn rendeltem a mediamarkt-ból házhoz szállítással egy telefont és jött is az e-mail az adatokal de még nem fogadták el a rendelést. Mennyi idő mire választ kapok kb?

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn rendeltem a mediamarkt-ból házhoz szállítással egy telefont és jött az e-mail az adatokal hogy cím meg stb de írták hogy még nincs elfogadva a rendelésem vagy mi, mennyi idő kb. mire kapok választ? 1-3 nap a szállítási idő elvileg, de olvastam neten hogy hibás készüléket kapott valaki 1 hónap várakozás után, ez előfordulhat nálam is mert nagy összegben rendeltem és nem egy hibás telefonért fizetek ennyit, egy ilyen ismert cégnél csak nem fordul ilyen elő ugye? Első rendelésem neten, tudom sok a hülye kérdés de félek hogy valami baj lesz. Ui: Ez lenne az egész kérdés csak nem engedte kiírni mert sok a karakter benne.
2017. jan. 17. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:
"nem engedte kiírni mert sok a karakter benne" Akkor írd a részletes leírásba, mert ilyen is van ám... Őket még VÉLETLENÜL se kérdezd meg, a végén pontos választ kapsz!
2017. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
VÉLETLENÜL nem vették fel -.- ha nem tetszik akkor menj tovább, nem kell beszólogatni.
2017. jan. 17. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor VÉLETLENÜL hívd fel őket többször.
2017. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!