Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajanlotok kb...

Milyen mobilt ajanlotok kb 100e ft ertekben?

Figyelt kérdés
Xperia z1 van, de lecserelnem ujabbra. Fontos h gyors legyen, es birja a gyurodest. Xperia z5 velemeny esetleg? Megeri az arat? Sony parti vagyok de most a sajatomban csalodtam. Pedig az egesz csaladnak z szeriajavan es mindenkie szuper csak az enyem szorakozik.

2017. jan. 17. 22:34
 1/7 Trevor. ***** válasza:
Honor 8.
2017. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én 2 Sony után úgy gondoltam hogy nekem ebből a szenvedésből elég, Huawei P9-et vagy P9 lite-t esetleg tudom mondani, nekem nem az van, de szerintem egész jó telefonok
2017. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Semmilyet. A tapifonok közül egyik sem bírja a gyűrődést, ahogy te fogalmaztál.
2017. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
én egy öreg nokiát vennék 3ezerért, az bírja a gyűrödést. a maradékból pedig skodát.
2017. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

esetleg ha strapatelefonra van szükség:


[link]

2017. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sony Xperia X vagy Samsung Galaxy C5 32GB. Mindkettő jó teló, viszont az X-ből kimaradt a vízállóság a Samsung pedig alapból nem volt híve annak.
2017. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BM-Striker ***** válasza:

#6


Galaxy S széria az S5 óta vízálló.

2017. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!