Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Székesfehérvár/Budapest hol...

Székesfehérvár/Budapest hol találok olyan szolgáltatást ahol telefon üvegét kicserélik jó minőségben?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s7 edge telefonom van és minap észre vettem hogy megrepedt a kijelző pontosabban az üveg. Mindent érzékel a telefon hibátlanul működik csak betörött elég durván az üveg. Székesfehérváron avagy Budapesten hol van olyan szervíz vagy bármi olyan szolgáltatás ami ténylegesen jó minőségben tudnak nekem üveget cserélni ill. Kb mennyi lenne? A válaszokat előre is köszönőm! :)


Akit érdekelne hogyan is sikerült betörni annak megsúgom hogy magam sem tudom. Földön találtam meg nagy valószínűséggel a 3 éves hugom leránthatta az asztalról. No mind egy... :)


Szóval előre köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 17. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Burgum! Google: samsung kijelzőcsere székesfehérvár vagy budapest. 1 másodperc alatt választ kapsz egyszerre az összes kérdésre :)
2017. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz bár nem írtam oda, hogy véleményetek szerint mit ajánlotok. :)
2017. jan. 17. 23:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyanis keresgéltem itt ott én is de nem tudom melyik a lehető legjobb hely. :)
2017. jan. 17. 23:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Fehérváron van egy pár mobilszervíz, mondjuk az egyiket, ami a Távirda utcában van, azt nem ajánlom. Van még az Alba plázában, meg nem rég nyílt egy a Várkörúton. Üveget melyikben tudnak cserélni, azt sajnos nem tudom.
2017. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!
2017. jan. 18. 01:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Üveget csak kijelzővel lehet cserélni. A kókány szervizek nem igazán dolgoznak eredeti alkatrészekkel.
2017. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4: A Távirdán azért van pár szerviz. Melyiket nem ajánlod? Vagy ott egyik se jó?
2017. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Késve, mert melóztam, na szóval, igen a Távirdán van egy pár szervíz, a nevét nem tudom már, hogy melyikben voltam. Annak idején ott vettem egy használt nokia n8-ast, rossz volt benne a digitális mikrofon, ami a videofelvételhez kell, video alatt cdak zúgott. Bevittem,hogy nézzék meg, ott volt több hétig, jöttek a kamu szöveggel,hogy még szervízben van stb. Szerintem nem volt az sehol, ott volt az a többi között. Aztán visszakaptam ugyan úgy, fogtam bevittem egy másik helyre, Palotai útra talán, ott két nap alatt már a kezemben volt a telefon hibátlan mikrofonnal.
2017. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!