Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? Milyen márkát?

Figyelt kérdés

Dolgozom egy ideje és összegyült a pénz valami jobb telefonra mint a mostani S3-am ami folyton lefagy...

Mondták már nekem a huawei p9-et, a samsung S6-ot, és Iphon-ból is valami kissebbet... De nem tudok dönteni melyik a jobb...

Szeretném a a harthstone és a hozzá hasonló játékok nem fagynának ki.. Szóval valami erőset szeretnék.

100-200K közötti értékre gondolok...

Köszönöm a segítséget!



2017. jan. 18. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
iPhone 5S 32 GB-ost 100 körül kapsz, nekem ez az ideális telefonméret, vagy Samsung S6 is jó választás szerintem, bár az nagyobb. Vagy valamilyen HTC. Ha van rá ennyi pénz és tényleg kell, akkor valami nevesebbet vennék. Bár a huawei is eléggé feltört és azt mondják, minőségi áru.
2017. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Samsung Galaxy S7 Edge vagy Huawei Mate 9
2017. jan. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S7/S7 Edge (attól függ melyik tetszik és melyik neked a kényelmesebb), vagy Sony Xperia XZ. Mind a három nagyon jó telefon, gyors, vízálló, nagy tárhely ami bővíthető. Ha míg tetszik akkor a Galaxy S7 Edge Olympic Edition, bár szerintem nagyon csúnya az össze vissza dobott olimpiai színek miatt de ahány ember annyi ízlés. A Sony annyival jobb hogy USB Type C van rajta, ami ugye jóval gyorsabban tud adatot átvinni kábelen keresztül. Mind a háromban megtalálható az NFC, Android 6.0 Marshmallow, Sonyban csak 1080p kijelző van, míg a Samsungban 1440p 2K. S7: 5.1" S7 Edge: 5.5". Mind a háromban van újjlenyomat olvasó, 32GB tárhely, viszont csak a Samsungban van Super Amoled kijelző, aminek van előnye és jóval kevesebb hátránya. Előny: Always on funkció elérhetősége (mert csak azokat a pixeleket használja amire szükség van, a többi kikapcsol), jóval szaturáltabb, azaz élénkebbek a színek. Hátrány: Ha hő éri fehérre váltanak a forró pixelek és nem regenerálódnak, képernyő csere kell, ami esetünkben kB 80 ezer forint. Én ezt a három telefont ajánlanám, mivel jól optimizált a rendszerük és sok hasznos funkció van bennük.
2017. jan. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, az Edge-t direkt írtam hozzá, mert bár teljesen azonos a simával, de nem csak a kijelzője nagyobb, hanem az akksija is, így jóval tovább bírja 1 feltöltéssel, feltéve ha nem túl nagy a mérete!
2017. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Huawei P9 nem rossz választás szerintem
2017. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Apple iPhone 6S

Huawei P9

Samsung Galaxy S7/S7 Edge

2017. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a P9 helyett Honor 8; kb ugyanaz a telefn, csak jó 15-20(? talán, most meg nem mondom) ezerrel olcsóbb, és ez is a Huawei egyik leányvállalata. Vagy OnePlus 3T, elvileg nagyon jó ez is.
2017. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Királyak vagytok! :3

2017. jan. 18. 22:40
 9/11 A kérdező kommentje:
"Iphon SE" telefonról tudtok valamit? Szerintetek jó?/megéri?
2017. jan. 20. 01:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Oké hogy kicsi, jól néz ki, meg Apple, de az iOS sok feltörhetési módja és az iMessage hibái miatt szerintem nagyon jól lehet egy másik telóról megszivatni egy iPhone usert. Nagyon sok bug van, próbálják megoldani de mivel ennyire híres telefonok ezért minden update után talál valaki egy kis glitchet. Amúgy #3-as vagyok.
2017. jan. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!