Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy rakjak be egy módot a...

Nyarierik123 kérdése:

Hogy rakjak be egy módot a GTA sa mobile-ba?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a "GTA V to sa radio for Android" módot

És van benne egy audio mappa, azon belül streams mappa, azon belül .osw és .idx fájlok, az egész játék 2 .Obb fájlból áll és fogalmam sincs hogy hogyan tudnám berakni ezt a módot. A mód eleve a GTA sa mobile-hoz készült, hogy tudom berakni?

Előre is köszönöm!

2017. jan. 18. 06:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Please!!
2017. jan. 18. 08:34
 2/10 anonim ***** válasza:

A modot rövid o-val kell írni. A mód angolul mode. A mod angolul és magyarul is mod. (Vagy kiegészítő...)

Évekkel ezelőtt csináltam ilyeneket de már nem emlékszem hogy kell. Googleben biztos vannak tutorialok.

Az img tool nevű alkalmazást kellet használni hogy az android>obb files mappában a san andreas obb fájlját szerkesszem. A mod fájlaira kellet cserélni a simákat. Ha jól emlékszem.

Ahonnan letöltötted ott is kéne lenni valami tutorialnak.

2017. jan. 18. 14:42
 3/10 A kérdező kommentje:

Az img tool-t már letöltöttem de azzal nem lehet megnyitni, gondolom csak img fájlokat lehet, egyébként innen töltöttem le de tutorialt nem találtam:

[link]

2017. jan. 19. 06:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Balahol a csillagok alatt írja:

This is Gta v music for Gta s.a on android..

paste to android/data/com.rockstargames.gtasa/files

HERE.

i have tested this and no bugs.

Oda kell bemásolni. Ha tömörítve van lehet ki kell csomagolni. Ha jól gondolom ehhez nem kell img tool csak egy egyszerű fájlkezelő.

A kommentek szerint 1.08 verzió alatt nem működik.

2017. jan. 19. 16:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Bemásoltam, de nem működik. Hol tudom megnézni hogy hányas verziójú a játék mert nem találom sehol
2017. jan. 20. 04:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Mint írtam már rég nem játszottam vele. De szerintem valahol Menüben (miután elindítottad a játékot) valamelyikbe be kéne menned. Talá. Az aboutba ha van olyan. Ha google playről töltötted le és frissítettél a legújabbra akkor az 1.08 van fent.
2017. jan. 20. 08:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Mobogenie.com-ról töltöttem le és azt hiszem hogy a legújabb verzió
2017. jan. 21. 07:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem és az 1.08-as verzió van rajta
2017. jan. 21. 07:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Sikerült berakni!! Tényleg csak abba a mappába kellett berakni a modot, azóta többet is beraktam és a nagy része működik, és a gta3.img az obb fájlban van amit winrarral lehet megnyitni.
2017. jan. 23. 20:48
 10/10 A kérdező kommentje:
Bár a CLEO modok valamiért nem működnek :(
2017. jan. 25. 21:11

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!