Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes egy Galaxy S3-at...

Attee88 kérdése:

Érdemes egy Galaxy S3-at lecserélni, egy S4-re, vagy egy P8 lite-ra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az S3-ast, de gondolom az 1gb Ram miatt már sokszor nagyon lassú. Elég sok program van a telómon. Az S4-ben már 2gb Ram van, a P8 lite-ban plussz már 8 magos processzor. Mindennapi használatban hogy teljesítenek? Mindkettőt kb 35 eFt körül lehet kapni használtan, vagy hasonló árban mit ajánlanátok? A gúnyolódó, rosszindulatú emberkék hozzászólását nem kérném. Köszönöm!

2017. jan. 18. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 telefonom van, s4 active es note 4. Most neztem meg, az s4 en van egy facebook egy whatsapp és kb ennyi mivel ez a ceges es 540 mb ram szabad. Ugye ez egy 2gb ram 16 gb belso tarhelyes model. A rendszer sokat eszik, alig marad valami mqsra. A note 4 em az ugye 8 magos procis, 3gb ram, 32gb belso tarhely, minden van rajta amit fel lehet egy telora tenni, gyonyoruen fenykepez es imadom. Szerintem ha cserelsz inkabb gyujts meg egy keveset es vegyel egy 3gb ramos modelt.
2017. jan. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
P8 lite egyértelműen
2017. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
P8 Lite! Egyértelmű!
2017. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!