Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan program iPhone-ra...

Van olyan program iPhone-ra amivel meg lehet nézni hogy milyen magasan vagyok? Vagy a térkép is mutatja ezt? Ha mutatja akkor hol?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Ha majd tudod pontosan a fejtetőd magasságában tartani pontosan vízszintesen, akkor elkezdek gondolkozni rajta.


Gyerekek, bizonyos dolgokra vannak eszközök, amiket nem lehet appal kiváltani: mérőszalag is ilyen. Meg a hólapát, a WC-papír, fogkefe, stb...

Nem kéne már ennyire szifonb__zinak lenni.

2017. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
GPS alapján meg lehet határozni a magasságot, ugyanakkor a precizitása nem a legjobb. Én annak idején a GPS info free nevű appot használtam erre.
2017. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Iphoneon nincs, de nemrég láttma egy telefknt, már nem emlékszem a pontos típusra, de azt tudom, hogy légnyomásmérő volt benne, így a légkör nyomosából kiszámolta milyen magasan vagy. bár ezt sem tudom mennyire pontos.
2017. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Ez elvileg kijelzi a magasságot (altitude) is. GPS alapú, pár méter hibával meg tudja mondani. [link]

Itt van még egy: [link]


Kipróbálni nem tudom iPhone hiányában.

2017. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jan. 20. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!