Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huaweii P9 vagy Honor 8?

Huaweii P9 vagy Honor 8?

Figyelt kérdés
Azonos árban tudom megszerezni a 2 telefont, melyik érné meg jobban? A P9 alapból drágább, de sok jót olvastam a Honor8 ról,talán jobb is mint a P9 hiába olcsóbb. Véleményeket várok a 2 telefonrol, illetve, hogy ki mennyire van megelégedve a sajátjával! Köszönöm

2017. jan. 20. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem p9-em van, a honor 8 a p9 "butított" változataként van emlegetve, nem alaptalanul.

Mindkét készülék rendelkezik pozitív és negatív tulajdonságokkal, azonban ha azonos áron tudnád beszerezni, akkor mindenképp a p9-et válaszd szerintem.

A 3gb ram kevésnek tűnhet, de nem az, több játék futtatása, böngésző, különböző appok.. és simán vette az "akadályokat" a készülék, illetve a most frissült emui 6.0 mintha optimalizált volna még egy kicsit a memórián, mert az eddigi átlag 1,5gb szabad memória helyett 1,7-8 szabad memória áll rendelkezésre.

2017. jan. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem Honor 8 van, ocsemnek P9


a P9et vedd... a honor memoriaban erosebb, viszont semmit se nyersz vele,mert hulyen van beallitva az egesz...


nem fut egy app se, es a szabad memo 2,38 giga


vhol olvastam hogy a telefon ertelmetlenul fentart 1 gigabajt memoriat, nem engedi hasznalni, ilyen vesztartalek jellegu

2017. jan. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Honor 8-am van, és meg vagyok teljesen elégedve vele. Sebességtesztek alapján is a Honor 8 egy kicsivel jobb (A P9 intenzívebb használatnál belassul, mert az overclock miatt jobban melegszik a proci)

Meg a RAM is több, egyéb tudásban szerintem nincsen nagyon különbség, talán annyi, hogy a Honorban a Leica támogatás hiánya miatt viszont nincsen monokróm mód.

Meg nekem a dizánja is jobban tetszett a Honornak, főleg sötétkékben (olyanom van)

Persze tokot, üvegfóliát érdemes rá venni, de ez bármelyik telefonra ugyanígy elmondható.

2017. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!