Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung gt e 2200 telefont...

Samsung gt e 2200 telefont hol kaphatnék? Vadi új kellene és sehol sem találok boltot amelyiknél rendelni lehetnne. Kifutott modell ha jól sejtem, de nem igaz hogy zsír új telót ne lehetne valahol kapni.

Figyelt kérdés

A blue mobil honlapjàn fent van,de nemsürűn jàrok a Lidlbe évente 1-2alkalommal!

Gyűjtöm a fekete szinűekeket és gyàrilag kàrtyafüggetlenek vagy blues telefonok érdekelnek!



2017. jan. 21. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Sehol. Ilyen ősi készüléket már nem gyártanak. Én '14 végén vettem LG készüléket, két év garancia volt rá, de egy múlva már sehol se árulták, hiába akartam cseréltetni.


De ilyen samu nálam épp van egy, csak fehér, bár nem új, az öcsém használta pár hónapot, de most került elő a szekrényből. És még rendesen működik is, az akku is tökéletes állapotú. Csak semmire se jó a telefonáláson kívül.

2018. júl. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!