Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Ez milyen telefon? (Kép)

S. O. S. Ez milyen telefon? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Egyik ismerősöm töltötte fel a képet még novemberben, most láttam meg. Viszont engem csak a telefon márkája és típusa érdekelne, mert nagyon tetszik. Azt viszont nem látom a fényviszony miatt, hogy iPhone-e egyáltalán a típust meg főleg nem tudom.

Kérlek segítsetek, nagyon fontos.



2017. jan. 23. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 7
2017. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 7
2017. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#koszonom szepen!! Ment a zold.

Na es mennyire eri meg ilyen telefont venni? Nem igazan ertek a telefonokhoz, de azt tudom hogy az iPhone-ok eleg dragak. Nekem a szine miatt tetszett ez meg nagyon, nem tudom hogy ez-e a legujabb modell, vagy regebbi tipusokbol is van-e ilyen szin.

2017. jan. 23. 21:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Velemenyt is irhattok, szivesen elolvasom.
2017. jan. 23. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem éri meg a telefon jó de az appstore drága és a telefon akkumulátorra gyenge. Nem javaslom sok jobb telefon van nála.
2017. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Trevor. ***** válasza:
71%
Telefont nem kinézet alapján veszünk, hanem hogy mik az igényeink és hogy mennyi a keret. iPhone jó, de nagyon túlárazott.
2017. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom a valaszokat!

Es azt hogy tudom megallapitani, hogy egy iPhone 7 vagy 6s? Nagyon hasonloak a meretuk miatt.

2017. jan. 23. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 7 hátsó kamerája nagyobb, nincsenek a hátulján csíkok és kétféle fekete szín van belőle, amelyek közül egyik sem egyezik meg az iPhone 6-6S "feketéjével".
2017. jan. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!