Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 edge....

Samsung Galaxy S7 edge. Szerintetek melyik szín a legszebb?

Figyelt kérdés
Tavasszal kapok egy ilyen telót, de nem tom milyen színűt kérjek. Ezüstbe, fehérbe vagy rózsaszínben gondolkoztam. Az ezüst és a rózsaszín azért tetszik, mert egyedi meg a szín is gyönyörű. A fehér is szép, de ez meg arra lenne jó, hogy minden tok illene rá. Komolyan nem tudom melyik legyen... 😥 13/L

2017. jan. 24. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja.
2017. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezüst
2017. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Irigylem a problémáidat.

Ezüst amúgy a legszebb.

2017. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezüst és Blue Coral. Szerintem gyönyörű a Coral, a Note 7-re emlékeztet amit sajnos nem árul már a Samsung de a világ legjobb telefonját rakta össze, csak hát összevesztek a töltések az akkumulátorban és így csak egy időzített bomba volt.
2017. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 holnaptegnapja ***** válasza:

Ha ezt a kardinális kérdést egyedül nem tudod eldönteni, ...


akkor mondom el melyik szín tetszik, ha Nekem ajándékozod.


Rögtön tudnám nekem mi tetszik :D


Addig ez az én titkom :)

Sajnáááálom.


Ám velem meg lehet alkudni, ... jó pénzért elárulom a titkot :D :D

2017. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem először fekete volt, bár azt még előrendelésen adtam fel, de csak azért mert nem volt ezüst. De mostmár egy ezüst van :) Viszont látom,hogy lány vagy és nem is annyira idős. Én szülőként félek ilyen telefont adni a gyerekemnek (nem irígységből, sőt semmi hátsó szándék nélkül), szimplán félnék hogy kárt tesznek a gyerekemben, mert ahol már 2000Ft-ért is már késeltek embert, az egy 200-270 ezres telefon esetében pedig beláthatlan következményekkel járhat. Az anyagi kár másodlagos, de az átlag meg ez alatt keres.Könnyen lehet,hogy megérdemled (pl tanulmányaid miatt,vagy egyéb) de biztosan szeretnél kockáztatni?
2017. jan. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!