Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan törölhetek android...

Hogyan törölhetek android alkalmazást teljesen, mintha előtte rajta se lett volna a telefonon?

Figyelt kérdés
van egy játék a telefonomon, amit elölről szeretnék kezdeni, de hiába törlöm a telefonomról, utána ha újratelepítem, automatikusan már lép is be azzal a felhasználónévvel, amivel korábban regisztráltam. a felhasználót sem tudom törölni, szóval gondolom a telefonról kéne inkább úgy törölni, mintha soha nem lett volna rajta, ehhez gondolom nem elég a sima beállítások-alkalmazások-törlés..

2017. jan. 24. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az uninstall előtt töröld az app data-ját és a cache-ét is.
2017. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha online játék, akkor hiába törlöd. Akkor máshogy kell újra kezdeni. Már ha egyáltalán lehet. vagy új accountot kell regisztrálni. Esetleg új google play regisztráció is kell.
2017. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában van egy opció a játékokban, ahol "resetelheted" a játékot, tehát kitörölheted az eddig elérteket.
2017. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kriszHD11 válasza:

A telefonodból kitörlőd azt az emailt

amivel be vagy lépve és kész.

2017. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!