Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó döntés lenne a Huawei P9 lite?

Jó döntés lenne a Huawei P9 lite?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telót és ki is néztem magamnak a Huawei P9 lite ot de nem igazán vannak olyan ismerősöm akinek akár csak egy Huawei telefonja is volt.Volt valakinekk negatív / pozitív tapasztalata ezzel a tellefonnal? Meg éri meg venni?

2017. jan. 24. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

én január 5-én vettem, eddig nem volt vele gondom. Jól műkődik rajta a mobikinternet is bár eddig nem sokat használtam, ezt csak ezért mondom mert tesóimnak szarul működik meg egyik haveromnak is lassú mindig.

Eddig nem bántam meg de mielptt megvettem én is sok véleményt olvastam róla és szinte csak jókat irnak róla

[link]

itt tudsz olvasgatni véleményeket

2017. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, hát van egy kicsi hibája, az ujjlenyomat érzékelő nem mindig veszi be a mintát ezért én att nem használom. Na meg ha nem nyomod meg a bekapcsoló gombot és hozzáérsz akár véletlenül is akkor összevissza rezeg a telefon
2017. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi az hogy rezeg?

Úgy értem hogy azt biztos ki lehet kapcsolni.

+Vennék rá mint az eddigi telefonjaimra bőrtokoz.

2017. jan. 24. 21:31
 4/6 A kérdező kommentje:
#bőrtokot
2017. jan. 24. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom én se, mert ugye megkell nyomni a bekapcsoló gombot h lásd a képernyőt és akkor tudod csak feloldani. Ha meg fekete képernyőnél teszed oda az ujjad akkor rezeg egyet. Legalábbis én ezt vettem észre, nem használom az ujjlenyomatot.

A tokok nagyon drágák, főleg a bőr. Valahol láttam 6 ezer Ft-ért, inkább kihagyom. Egy régi fost használok, kicsit kilóg a teteje a telefonnak, de anyám fog kötni neki egy kis tokot, hogy ne karcolódjon

2017. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még szeptemberben vásároltam belőle egyet. Tökéletesen működik nincs semmi baja. Szerintem meg érte a pénzét.

Nem tudom számodra mennyire fontos a giroszkóp, mivel ez egy LITE készülék, ezért ebbe nem szereltek, ezzel is olcsóbbá téve a telefont.


#5

Nekem semmi gond nincs az ujjlenyomat leolvasóval. Abban az esetben nem ismeri fel nálam elsőre az ujjlenyomatot, ha vizes/ nagyon nedves a kezem, és lezárt képernyőnél is csak ebben az esetben rezeg, különben feloldja rendesen.

2017. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!