Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan megbízható...

Tudtok olyan megbízható külföldi oldalakat ahonnan lehet eredeti telefonokat rendelni olcsóbban mint itthon?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok mint az ebay például, csak hát az ebayról nem biztos hogy eredeti telefont kapok meg hát van amikor nem érkezik meg a cucc és ezért szeretnék valami olyan oldalt találni ami megbízható mert egy komolyabb telefonra nincs keretem ami itthon százezrekbe kerül .

Előre is köszi .



2017. jan. 25. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

[link] megbízható kínai oldal. Lassan szállítanak (kb. 1 hónap) de nagyon alacsonyak az áraik és sok elfogadható androidos kínai teló közül válogathatsz. Persze mielőtt megrendelsz egy modellt, mindenképp utána kell nézni és el kell olvasni róla 1-2 tesztet, mert előfordulnak köztük nagy sz-rok is.


Én is innen rendeltem az aktuális mobilomat és teljesen elégedett vagyok vele.


Figyelmedbe ajánlom még ezt a blogot: [link]

2017. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ . De én olyanra gondoltam ahol sony , Lg , iphone , samsung telefonok vannak olcsóbban mint itthon és eredetiek .
2017. jan. 25. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Az eBay is ugyanúgy megbízható, mint egy webshop. Sőt sok shop ott is jelen van. Szóval ez így alapból hülyeség, hogy az ebay nem megbízható meg, hogy nem kapod meg a telefont. Sőt a webshopoknál is elég sok a szívás, azok se mindig megbízhatók.

Nem tudom, hogy hány külföldi rendelésem volt már, de elég sok. Mondjuk kb havi egy átlagban biztos, hogy van. És nem jön meg minden. Ez van.

Azzal is számolj, hogyha hibás, akkor vissza kell küldened az ebaynél ezt fizetik máshol meg nem.

2017. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor jól értem, hogy használt teló kéne neked?
2017. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem jól érted . :) Nekem új telefon kellene .
2017. jan. 26. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, akkor azt a jézuskától kérjed vagy az aranyhaltól. Te komolyan azt hiszed, hogy eredeti iPhone-t, Samsungot ócsón, okosba is lehet rendelni? Ha lenne ilyen lehetőség, szerinted nem mindenki úgy venné?
2017. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igenis vannak dolgok amik olcsóbbak kint mint itthon . Nem 50-80 ezer forinttal gondoltam hogy olcsóbb .
2017. jan. 28. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!