Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál mennyi kedvezményre...

Bana Péter kérdése:

Telekomnál mennyi kedvezményre számíthatok a 2 év hűségidő lejárta után új készülék vásárlásakor ugyanarra az előfizetésre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a 2 év lejárta előtt 3 hónappal már vehetek telefont, de írják, hogy a hűségidő lejártakor további kedvezmények várnak rám. Itt mire lehet számítani? Csak mert a 3 hónapon már belül vagyok, de most 15% akció van náluk, és lehet, hogy az akció lejár, míg a 2 év végét várom, és a beigért kedvezmény meg nem lesz ilyen mértékű.

2017. jan. 25. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az ügyfélszolgálattól, vagy olvasd el a hirdetményt.
2017. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudod én felhívnám, de még éjjel 11-kor sem hajlandó felvenni senki fél óra után sem, csak folymatosan szíves türelmemet kérik. Kérdezném itt ha ilyen egyszerű lenne?
2017. jan. 25. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne számíts sok kedvezményre..

Ha vannak hűségpontjaid, azokat beszámíthatod. Minden egyes pont 1ft kedvezmény.

Ha előfizus vagy, minél drágább csomagban vagy annál olcsóbban tudsz telefont venni.

2017. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!