Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vagy iphone 7 plus?

Iphone 7 vagy iphone 7 plus?

Figyelt kérdés
Gondoltam a plusra, de nem tudom eldönteni mivel a mérete még a zsebembe se fér bele teljesen..(Nagyrésze kilóg) Táskába meg szinte sose rakom.

2017. jan. 25. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a plus nagyon nagy.
2017. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Hát márpedig ebben a kérdésben kénytelen vagy magad dönteni...
2017. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a nagyobb képernyő, és ezáltal a jobban olvashatóság/kezelhetőség stb. megér e ennyit, hogy nehezebben fér el.

De így ahogy leírtad, szerintem a sima 7-el jobban járnál, ha zsebbe hordod, és fontos az, hogy kompaktabb legyen.

2017. jan. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Mondjuk én ha választani kellene akkor sima iphone-t vennék.


Nekem most egy Oneplus 3T van, egyik oldalról kényelmes a nagy kijelző, másrészt előtte 4,7" Sony volt, ami jobban kézbe illett.


Azt mondom, hogy a 4,5-5" közötti telefonok vannak legjobban eltalálva méretileg, azon már kényelmes olvasni, böngészni, és kezelhetőségre is kényelmesebb számomra. Igaz nekem relatív kis kezem van, szóval egy nagyobb mancsú ember másképp látná.


Persze az sem mindegy hogy használod. Nekem flip tok van, ahhoz kell a 2 kéz. De tok nélkül 1 kézzel is használható az 5,5" is.

2017. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!