Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz elérhető a honfogla...

Mikor lesz elérhető a honfoglaló IOS-re,?

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 18:58
 1/4 anonim válasza:
Az androidos honfoglaló egy nagy fos, állandóan megdöglik játék közben, egy csomó funkció hiányzik belőle (pl. nem lehet játék közben csetelni) szóval még ha lesz is ios, olyan nagy reményeket ne fűzz hozzá...
2017. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem androidra igen is jo, nekem egyszer se akadozott, nem is dobott ki, es sztem az az egy hianya van csak hogy nincs cset harc kozben... ha meg iis-re kijon , tuti jobb lesz mint az androidos verzio
2017. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Semmi bajom droidon a honfoglalóval.
2017. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

meg nem jelentettek be hogy elkezdtek volna dolgozni a projekten.

Az esdigi valaszolok tobbseget erositve annyit mondok az androidos tenyleg fantasztikus lett, baratnom regi telefonjat kell hasznalnom hogy jatszogathassak vele ugyanis ios partiak vagyunk akadozas pedig csak annak van akinek telefonja nem ebben az evtizedben kerult megtervezesee.

2017. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!