Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 550 es telefon SMS...

Lumia 550 es telefon SMS értesítés beállítása, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

kb 3 napja kaptam egy Lumia 550 es készüléket céges telefon gyanánt. Elengedhetetlen a telefon felvétel, sms ek kezelése stb stb ...

Viszont sehogy sem jelzi ki, hogy sms érkezett. Külön be kell lépnem az Üzenetek fül alá, hogy megnézzem érkezett-e üzenet.

Utána jártam neten, Értesítések és műveletek oldalon kellene lenni. Ahol pl telefon, viber, messenger stb stb egyéb alkalmazások fel vannak sorolva...

Ebben a listában viszont nem szerepel az " Üzenetek"

A kérdésem az lenne, hogy lehetséges beállítani, hogy jelezze?

Vagy hogy lehet hozzá adni ehhez a listához?

Segítségetek köszönöm



2017. jan. 26. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam ezek a beállítások a Hangok menüpontban találhatóak.

Újonnan kaptad a telefont, vagy használtan? Gyári beállításokkal mindenképpen kellene lenni sms hangnak.

2017. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teljesen újonnan kaptam.

A hang beállításoknál ott be van állítva, hogy küldjön értesítést. Viszont abszolút semmit nem csinál.

2017. jan. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!