Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi Redmi Note 4 ben van...

A Xiaomi Redmi Note 4 ben van gorilla glass vagy valamilyen karcálló üveg? Ha nincs milyet vegyek hozzá?

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs gorilla glass, se dragontail a telefonon. Sima karcálló kijelzője van. Én eBay ről vettem 9h-üveg kijelző és őt, de a szélei nem tapad le, de ezt bekapcsolt kijelző mellett nem lehet látni. Bár érdemes lenne Magyarországról egy komolyabban venni, de egynek ez is elmegy :)
2017. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Gorilla Glass-ról csak annyit, hogy most sikerült 20 cm-ről nekikoccintanom a telómat a falhoz (kicsúszott a kezemből) és pókhálósra tört a kijelzőm. Működik, de csere... Egy kicsit többet vártam volna.
2017. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!