Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden fül/fejhallgató recseg...

Minden fül/fejhallgató recseg ha a telefonomba dugom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Reggel még semmi baja nem volt, hallgattam zenét stb. Most épphogy csak bedugom recseg, majd abbahagyja. Ha rányomok valamire, megint. Kipróbáltam más fülest is, ugyan ez a helyzet. Semmit sem állítottam át... Nem értem.

2017. jan. 29. 00:00
 1/2 holnaptegnapja ***** válasza:

Biztos?


Hány darabbal próbáltad?


Amikor nem fejhallgatóval használod, hanem a beépített hangszórójával, akkor is recseg?


Gyanítom, hogy a Jackdugó aljzatodba szennyeződés került, és ki kéne takarítani.


Esetleg maga a csatlakozó aljzat érintkezői már deformálódtak, vagy az aljzat beforrasztása az áramköri panelon instabil.

Újból át kellene talán forrasztani.

Természetesen szakszerűen!

Inkább bízd egy szakemberre.

Mert kisebb kárból könnyen nagyobbat csinálhatsz és az már pénzben is többe kerül.

2017. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, a beépített nem recseg... akkor marad a szervíz :( köszi a választ.
2017. jan. 29. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!