Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata Oneplus 3T-vel?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok és eléggé hajlok a Oneplus felé a hallottak alapján. Rendeltetek már a gyártó honlapjáról? Mik a tapasztalatok?

(megbízhatóság, garancia, javítás esetén teendő, áfa, magyar nyelv...)

Sokan mondták, hogy jobban megéri egy 3T-t venni a gyártótól, mert még mindig olcsóbb mint itthon egy sima 3as. Úgy tudom ha PayPal-on keresztül fizetnék, drágábban váltják az eurót, igaz ez?

Válaszokat előre köszönöm.


2017. jan. 29. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2017. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de inkább személyes tapasztalatokra gondoltam :)
2017. jan. 29. 21:13
 3/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Ha legörgetsz a linken, a kommentek között találsz véleményeket olyan emberektől, akiknek 3T-jük van. Paypalnál állítsd be, hogy a bankod árfolyamán váltson, ne a PP árfolyamán (múltkor Ebay-es rendelésnél megjártam, bár csak pár száz Ft-t buktam).
2017. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ment a zöld :)
2017. jan. 29. 23:07
 5/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Amúgy nem akarlak elriasztani, nekem is OP3T van, viszont most hatalmas csalódás ért.


Egy hónap használat után a rezgőmotor elromolhatott, mert fura hangon kezdett működni, írtam Service requestet, annak rendje és módja szerint hozta-vitte UPS a telefont, javították 1 hét alatt.


Viszont mikor visszakaptam, tele volt hajszálkarcokkal a kijelző kereszt irányban...azt hittem földhöz b...szom mikor megláttam.


Pedig vigyáztam rá mint a szemem fényére, úgy becsomagoltam, hogy véletlenül se sérülhessen, visszafelé is becsomagolva jött...szóval valahol a szerviz közben történhetett a malőr...


Lehet hogy ez egyedi eset, nem is nevezhető a gyártó hibájának, meg ettől függetlenül egy 9/10-es maga a telefon, de ez a dolog rettentően kiábrándított...

2017. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!