Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7! Nektek is van ilyen...

IPhone 7! Nektek is van ilyen hiba?

Figyelt kérdés

Le van toltve a messenger, viszont sokszor a mozgo matricakat nem tolti be ugy, hogy mozogjon csak siman all, mintha nem tudna mozogni. Olyan is van, hogy ranyomok a matricara es kis ido mulva el kezd mozogni, vagy magatol is neha. Ami fura, hogy alapbol van olyan amit mozgonak jelenit meg, de olyan is van amit nem, pedig alapjaraton annak kene lennie. Ez mitol lehet? Minek a hibaja?

Elozo telefonom egy Samsung Galaxy S5 volt, az az osszes matricat ami mozgott ugy is hozta be, viszont az meg a regebbieket nem jelenitette meg amikor elkuldtem, csak egy negyzetet kuldott de nem volt rajta matrica.



2017. jan. 30. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Ne is törődj vele.

Foglalkozz inkább értelmes dolgokkal.

2017. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha már úgyis lepontoztak, akkor elárulom hogy nem értem mi a bánatért vesz valaki ilyen drága holmikat, amikor a legnagyobb problémája az hogy nem mozog benne valami biszbasz.

Könyvet kell olvasni, ott nincs probléma azzal hogy mi jelenik meg és mi nem.

Próbáld ki, érdekes.

2017. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz nem iphonem van, de nekem csak akkor mozog, ha hosszan rányomok
2017. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem en pontoztalak le, csak en se ertem miert irsz ide ha nem tudsz erdemben hozzaszolni a problemahoz. Megertem hogy teged ez egyaltalan nem erdekel, csak akkor legyszi ne is irj semmit mert en a megoldast varom.
2017. jan. 30. 23:06
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem a Samsung telóm csinált ilyet anno. Újratelepítettem a messengert és megjavult, de csak egy ideig, utána megint rossz volt. Telefonnal nem tud együttműködni valami miatt, valójában ha letörlöd és újratelepíted és mégsem jó, akkor nem tudsz vele mit csinálni. Amióta új telefonom van, semmi baj nincs ezzel a funkcióval.
2017. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam még hasonlót, de én is csak azt tudom mondani hogy telepítsd újra s messangert. Üdv, egy iPhone 7+ Tulaj
2017. jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
Nem a teló a hunyó, a messenger sajnos félkész xar. Folyamatosan fejlesztik, de többet újítanak, mint bugtalanítanak.
2017. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!