Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom vásárlás előtt,...

Honnan tudom vásárlás előtt, hogy egy Apple garancia ténylegesen érvényes-e?

Figyelt kérdés
Újonnan szeretnék telefont vásárolni, de semmiképp sem szeretném megszívni a garanciával, ha történik vele valami. Hivatalos oldalról sokallom az árát, illetve Media Marktban.. Honnan tudom a telefonkereskedő cégektől, illetve GSM-ektől vásárolt iphoneról, hogy ténylegesen érvényes-e a garancia, s nem csak átvernek vele? Köszönöm előre is a válaszokat!:)

2017. febr. 1. 15:49
 1/3 Szirty ***** válasza:

Megnézed a sorozatszámát.

Aztán ide beírod:

[link]

2017. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk utánvétellel rendelem, mit tehetek? Vagy a boltban mégiscsak nem nagyon van lehetőségem megnézni
2017. febr. 1. 16:38
 3/3 Szirty ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű, hogy a garancia konkrétan az adott készülékre vonatkozik.

Ebből következően ha azt szeretnéd tudni hogy az adott készülék garanciás-e, akkor azt valamilyen formában azonosítanod kell.

Ezt az azonosítást szolgálja a sorozatszám.


Ha nem ismered a készülék sorozatszámát, vagy más módon nem tudod azonosítani, akkor nyilván nincs lehetőséged megtudni hogy garanciás-e.

Ez (gondolom) idáig egyértelmű.


Ha utánvétes, akkor megkéred az eladót hogy tudassa a sorozatszámát. Ha erre nem hajlandó az már eleve gyanús.. :)

2017. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!