Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a viber vagy a skype fut a...

Ha a viber vagy a skype fut a mobilomon, de nem beszélek csetelek. Csak be vagyok lépve és elérhető vagyok akkor óránként mennyi netet használ?

Figyelt kérdés
Mert ugye az se nyerő, ha nem hív senki és 3-4 nap alatt elhasználja a mobilnetem, meg az se jó ha ki vagyok lépve és amikor kéne, akkor senki nem ér el aki akar.
2017. febr. 4. 14:38
 1/5 holnaptegnapja ***** válasza:

A VIBER. & és a SKYPE, az adatforgalmadat csökkenti.

Ha már "beléptél", már fogy az adatmennyiséged.

2017. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tejesen oké, hogy ezt kiolvastad a kérdésemből.

De az a kérdés, hogy MENNYIT fogyaszt?

2017. febr. 4. 14:56
 3/5 Trevor. ***** válasza:

Első megoldás: [link]

Ha nem válna be; Android esetében: Beállítások -> Adathasználat -> Mobiladat-használat -> és itt megtalálod a Vibert és a Skypeot, hogy mennyi netet használt. Alapul veszel egy olyan időszakot, amikor tudod, hogy csak belépve voltál, de nem cseteltél/beszéltél.


Illetve vannak olyan appok, amik mutatják az adathasználatot akár napra lebontva, de ezek pontosságában annyira nem bíznék.


De tényleg nincs wifid? Vagy az sms és a hagyományos telefonhívás már nem divat?

2017. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálam az sms és a hívás 50-70 Ft.

Wifim van, de nagyon keveset vagyok otthon. 12 órázom, viszont nem gáz a munkahelyen ha időnként telefonálok. Headsettel nálunk lehet.

2017. febr. 4. 16:00
 5/5 A kérdező kommentje:

És sajnos winfos mobilom van.

Szar windowsos.

2017. febr. 4. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!