Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Domino kártyával...

Hogyan lehet Domino kártyával netezni külföldön?

Figyelt kérdés
2 órája böngészgetem a telekom oldalát de egyszerűen nem találom. Holnap utazok külföldre. Túl szőke vagyok ezekhez. Vannak ezek a Travel & Surf roaming csomagok de az csak havidíjas előfizetéses ügyfelek számára biztosít netet. Nekem meg valami domino feltöltőkárytám van. Nem tudom hogyan tudnám megoldani. Segítségnek nagyon örülnék.:(

2017. febr. 4. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
és 2 óra alatt nem sikerült megtalálni az ügyfélszolgálat számát?
2017. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sikerült megtalálni. Az lenne a végleges opció hogy felhívom őket mert nagyon flegmák. :D Gondoltam itt tudni fogja valaki, de ha nem akkor kénytelen leszek felvenni velük a kapcsolatot.
2017. febr. 4. 21:56
 3/8 holnaptegnapja ***** válasza:
67%

# 1


segítsünk a kérdezőnek, ...

ugye?

(én is kuncogok, nem csak Te)


1430-at tárcsázza az "okos"☺ telefonján

2017. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a telefonos ügyfélszolgálatot, már rég meg kellett volna tenned. A népek itt is flegmák, én csak tudom.
2017. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 holnaptegnapja ***** válasza:
100%

"flegmááák"?


Azt fogják mondani, (flegmaság nélkül), hogy tisztelt u/h-gyem, szíveskedjen bekapcsolni a rumingot. - stb- stb.


2 órája böngészted a Telekom oldalát?


1430-on közvetlenül (és ingyen) elérhetted volna, ha tudtad volna, a Volna megoldást ☺

(szerintem nem flegmák), nagyon is segítőkészek. Csak normális hangnemmel javasolt beszélni velük)

2017. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 holnaptegnapja ***** válasza:

Külföldön, igen csak sokba fog kerülni a hazai szolgáltató internet szolgáltatása.


Ha kimész külföldre,


az ottani szolgáltatótól vennék egy SIM kártyát, és azzal neteznék. (ha csak átmenetileg is)

Mert akkor olcsóbban megúsznád.

2017. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon remélem, sikerülni fog, én is szomorkodnék, ha a kérdező nem tudna pár napot fészbúkcsizni a kiránduláson!


(bizony, az üf-en a lányok/fiúk nagyon korrekt munkát végeznek, pedig el se merem képzelni, hágy hülyével futnak össze)

2017. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jólvan, jólvan köszöntem mindenkinek..:)
2017. febr. 4. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!