Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha iphonenal nem eredeti...

Ha iphonenal nem eredeti toltot hasznalok, lehet belole problemam?

Figyelt kérdés
Hasznaltan vettem egy iPhonet,amihez nem eredeti a tolto. Ugyanannyi aramerosseget, herzet, es voltot ir, mint az eredetinel. Lehet e vele valami problemam, ha ezzel toltom a telefomom? GSM boltbol kaptam..

2017. febr. 5. 19:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha rossz toltot hasznalok, akkor pl melegszik, vagy mi?
2017. febr. 5. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha mfi akkor semmi baja nem lesz
2017. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi az az mfi és hogyan tudom megállapítani, hogy az-e?

Egyébként néztem battery lifeval, hogy a hőmérséklete a telefonomnak ugyanolyan, mint amikor a haverom eredeti apple töltőjével..

2017. febr. 6. 00:11
 4/7 A kérdező kommentje:
utánaolvastam, nincs rajta mfi logo, de nem melegszik vele jobban az akksi, mintha eredetivel tölteném.. az alkalmazás szerint
2017. febr. 6. 00:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a fali csatlakozós részét a töltődnek, ahol az adatok vannak ráírva. Keresd meg az Output részt, ahol valami ilyesmi lesz rajta:


Output: 5.1V --- 2.1A


Itt az amper-érték a lényeg, "ennyivel tölt" a töltő.

Olyant használj a telefonodhoz, amin az amper nem nagyobb, mint az eredeti töltőn. Kisebb lehet, akkor lassabban tölti föl.

2017. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tökéletesen megegyezik felirat rajta az eredetiével.

Illetve battery lifeval lemértem, és 5W-t ír, illetve 1000mA-t. Lehet valami baj, ha ezt használom? Most vettem még a telefont is, a GSM boltban adták hozzá ezt a töltőt.

2017. febr. 6. 01:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jónak kell lennije az utolsó hozzászólás alapján!
2017. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!