Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani olyan webolda...

Tudnátok mondani olyan weboldalt, ahol Sony telefonra lehet tervezni egyedi telefontokot?

Figyelt kérdés

Nem találok egy boltban sem olyan tokot, ami tetszene,ezért eldöntöttem,hogy csináltatok,de soha életemben nem csináltattam,és nem tudom melyik oldalon lehetne,és melyik oldal megbízható.

Ti csináltattatok már? Ha igen melyik oldalon,és mik a tapasztalatok? Számomra fontos lenne hogy Sony termékre is lehessen, szép HD kép legyen a tokon,és hogy megbízható legyen.



2017. febr. 6. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,sajnos ezen a weboldalon nem tudom megcsinálni,mert azt írja ki folyamatosan, hogy error :/
2017. febr. 7. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!