Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha nem kapható a...

Mit tegyek ha nem kapható a telefonomhoz szilikon tok?

Figyelt kérdés
Vodafone Smart 4 max telefonom van, lehet valahol készíttetni szilikon tokot, olyan telefonokhoz amikhez nem gyártottak?

2017. febr. 8. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

minek?


nem kell tok.

2017. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Más típusú telefon tokja nem jó rá? Nekem Samsung Galaxy Grand Prime-om van és a Samsung Galaxy J5 re való tok is jó hozzá. Nézegesd meg telefonos boltban.

Ha nincs ilyen,akkor a neten láttam,hogy lufiból csinálnak rá,mondjuk szerintem ez inkább csak dísznek jó, nemsokat fog rajta védeni ha leejted. Vagy láttam még olyat is hogy folyékony szilikonból nyomnak ki ilyen mintát és ha megszárad,abba belerakod. Bár nem tudom ,hogy ilyet hol lehet beszerezni,de hobbiboltban lehetséges hogy van ilyen.

2017. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Nézz hozzá inkább oldalra nyíló flip tokot, sokkal praktikusabb: teljesen fedett és puha szivacsos belsejű a borítása, így jobban elnyeli az ütődéseket, ergo jobban védi a telefont, az oldalra nyíló részen pedig kártyazsebek is vannak, így nem kell külön helyre tenned az igazolványaid és bankkártyádat!
2017. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Igen, hagyd el a telefonnal együtt az irataidat is. Remek ötlet! Tedd még oda a bankkártyádat és lakáskulcsodat is! Ráadásul az ilyen vackok elképesztően idegesítőek is, szerintem.


A kérdező meg minek kérdezi meg kétszer ugyanazt? Főleg, hogy 5 perces kereséssel nem csak átlátszót, de színes vackokat is lehet találni hozzá...

2017. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
WasSmith , nem tudom mit értesz ez alatt, hogy a telefonnal hagyjam el az irataimat is. Nem a telefonban akarom tárolni az irataimat, ha így érted. És nem, nincs igazad! Ehhez a telefonhoz nem gyártottak szilikon tokot. Nem csak az interneten néztem már, és nem 5 percig keresgéltem, hanem 2 éve, amióta meg van a telefonom, emellett Kecskeméten és Budapesten is voltam már üzletekben érdeklődni és a vodafone-nál is. Az én kérdésem az volt, hogy tud e valaki olyan üzletet ahol lehet készíttetni szilikon tokot, nem az, hogy hasznos-e vennem hozzá. Köszönöm!
2017. febr. 8. 13:10
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Akkor ez mi, kisfiam?

[link]



És ez?

[link]



Ez?

[link]



"nem tudom mit értesz ez alatt, hogy a telefonnal hagyjam el az irataimat is."


Olvasni tudsz? Ezt:

"kártyazsebek is vannak, így nem kell külön helyre tenned az igazolványaid és bankkártyádat!"

2017. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

WasSmith Köszönöm a szép, értelmes válaszod. Nem fiú vagyok, hanem felnőtt nő, több tiszteletet szeretnék kérni részedről, ha nem tudsz úgy írni nekem választ, mint egy értelmes ember, akkor köszönöm, nem kérek többet tőled választ. Ez a 3 közül, az egyik még jó is lenne a telefonomra, de én olyan üzletet keresek ahova el tudok menni megvásárolni, nem egy idegennyelvű oldalt amiben nem bízom meg. És igen tudok olvasni, valószínű akkor nem válaszoltak volna a tiszteletlen(nem adtam okot arra neked, hogy így írj választ"Igen, hagyd el a telefonnal együtt az irataidat is. Remek ötlet! Tedd még oda a bankkártyádat és lakáskulcsodat is! Ráadásul az ilyen vackok elképesztően idegesítőek is, szerintem.


A kérdező meg minek kérdezi meg kétszer ugyanazt? Főleg, hogy 5 perces kereséssel nem csak átlátszót, de színes vackokat is lehet találni hozzá...

" , "Akkor ez mi, kisfiam? " , "Olvasni tudsz? Ezt:

"kártyazsebek is vannak, így nem kell külön helyre tenned az igazolványaid és bankkártyádat!"

") üzenetedre. Köszönöm!

Nem kérek több választ!

2017. febr. 8. 13:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor tehát van vagy nincs? Van, olcsó is, szilikon is. Az, hogy "nem bízol benne" egyéni probléma. Emberek milliói megelégedéssel rendelnek webáruházakból.
2017. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Akkor kérd meg egy ismerősöd, hogy rendeljen neked egy ilyet, mert te félsz az internettől.


Egyébként miért kéne azért jobban tisztelni, mert felnőtt vagy és nő? Mert sikeresen túlélted a gyermekkort és nőnek születtél? Gratulálok, minden tiszteletem.

2017. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek, ha nem kapható a telefonomhoz szilikon tok?"


Kedves kérdező, ez egy eleve abszurd kérdés, kár volt feltenned, mert mint kiderült, igenis kapható hozzá neked megfelelő tok, találtál is, csak Te magad nagyon bizalmatlan vagy és nem mersz rendelni, ezzel a pedig Mi nem tudunk mit kezdeni! Így akkor mégis mit vársz tőlünk, válaszolóktól, de őszintén?

2017. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!