Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mere cseréljem a telefonom?

Mere cseréljem a telefonom?

Figyelt kérdés

Volt egy iphone 5s-em, amit egy ismerőstől "kaptam". De volt olyan okos és egy hozzá nem értőnek odaadta ő pedig tönretette (állitólag). Mivel ő 1 éve nem használta ezért fél éve odaadta. Állitólag ameddig nála volt nem volt semmi baja. Na mindegy kuka.


Mire cseréljem szerintetek? Nem kell valami drága cucc, mert nem használom olyan gyakran. Nézegettem, de szörnyű mit élkérnek egy iphponért. Azért nézegettem ezeket mert az iso-t használok már régóta. Régebben volt android is, bajom nem volt vele, de nem szerettem valamiért. És utána lett valamikor egy iphone 4-em azután jött az 5s. Jó lett volna, ha most is maradthatnék mellette, de kegyetlen drágák. Kb. 400€ egy sima 6-os 16gb memóriával.



2017. febr. 10. 15:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Lemaradta végéről.

Azt a sima 6-ot megéné? De az se mai darab.

Android-ot pedig próbálgattam ismerősöknél. Csak azért mondom, hogy itt irtam hogy nem tetszik az android és biztosan azzal jönnétek hogy ezer éves androidot használtam.

És a cimben: Mire*

2017. febr. 10. 15:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyelvtankönyvre
2017. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csakis iPhone 5S-t vegyel ha az SE vagy a 6S draga. Meg mindig jobb mint egy andro.
2017. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez most irónia volt? Mert én nem vagyok fan.
2017. febr. 10. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem irónia, tényleg jobb. Legalábbis szerintem.
2017. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!