Iphone 5s megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Májusban vettem magamnak egy Samsung Galaxy J5 okostelefont.Pár hónapig minden jó.Mostanába viszot lefagy,nagyon lassú,elfeketedik a kép,újra indul.Ma ha 12 szer nem fagyott *delutantol estig* akkor sztem egyszer sem.Nost gyujtom a penzem.Szeretnek venni egy iphoe 5s-t.

Mi a velemenyetek megeri?

12/L


2017. febr. 10. 22:18
 1/8 anonim válasza:
37%
Igen megéri:) 15L
2017. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked is iphone 5s-ed van? :)
2017. febr. 10. 22:24
 3/8 anonim válasza:
100%
szia! nekem az van és nagyon jó nagyon megéri venni! :) 20/L
2017. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Erősen kifutó széria. Őszintén szólva én féltenék tőled egy telefont, ha ennyi idő alatt leamortizáltad.
2017. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
22:38-as.Nem amortizáltam le egyáltalán!Ismerősömnek is ilyen van ő sem amortizálja le és neki is ugya ezek a panaszai vannak!;)
2017. febr. 11. 10:11
 6/8 anonim ***** válasza:

tipikus android gond, nem amortizált a le...


Viszont én csak abban ez esetben ajánlom az 5s ha nem tudsz venni SE, vagy legalább egy iphone 6-ost

2017. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

"tipikus android gond, nem amortizált a le... "


Nem, ez nem tipikus Android gond, hanem tipikus egységsugarú user gond. 2,5 éve van egy sokkal alacsonyabb árkategóriás Samsungom és semmi baja. Csak hát ugye érteni kéne hozzá annyira, hogy egy az említett telefonban is másfél GB memória van, nem 4-8-16 mint egy laptopban, ezért jó lenne nem telepakolni folyamatosan futó alkalmazásokkal, meg megnyitva tartani másik 15-öt, ahogy általában látom. Az iPhone annyiban lenne jobb, hogy némileg hülyebiztos, de aki ennyi idő alatt szétbarmol egy akármilyen telefont, az az 5s-t is szét fogja. Tapasztalatból mondom, rengeteg ilyen ismerősöm van, a felnőttek nagy része sem tudja használni normálisan a telefonokat, nemhogy 12 éves gyerekek.

2017. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az volt:) Első válaszoló :D
2017. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!