Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban csak így megoldható a...

Valóban csak így megoldható a telefon helyreállítása esetemben?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekem aki imádja nyomkodni a lumia telefonomat. Mivel ezt én nem szeretném tettem rá egy jelszót mármint egy billentyűzár kódot. Eddig rendesen működött is azonban ma újra próbálkozott vele és sajnos valamit rettentően elállított rajta. Gondolom próbálta a számokat hátha feloldja. 3x próbálkozott majd ,,letiltja,, Volt máskor is ilyen de most a szokásos 3 perc múlva újra próbálkozhatsz felirat helyett az 1164099 perc szerepelt és számlált vissza. Tehát a billentyűzárat nem tudtam levenni. Ki-be kapcsoltam,vártam de semmi. Igy a telefont totál visszaállítottam az eredeti állapotra ( töltőre tettem ,kikapcs,felső hangosito egyszerre majd kikapcs,halkito vagy valami ilyesmi kombinációval ) így viszont minden elveszett ami a készüléken volt...telszamok,képek,minden. Remélem máskor nem lesz ilyen de ha mégis akkor valóban csak így orvosolható ? Vagy kivárom ,hogy leteljenek a percek :D :D :D

2017. febr. 11. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a két lehetőség adott.
2017. febr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Várnál inkább több, mint 2 évet? :D


Az egész úgy orvosolható, hogy nem a gyári zárat használod, hanem egy alkalmazásét, így nem lesz az, hogy letiltja 2 évre.

2017. febr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak így lehetséges, vagy kivárod a 2 évet
2017. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2017. febr. 12. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!