Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Huawei telefon...

Mit gondoltok a Huawei telefonokról?

Figyelt kérdés

Én leginkább a Huawei P8 Lite Dual Simre gondoltam. Van valamelyikőtöknek ilyen telefonja? Elégedettek vagytok vele? Tényleg olyan jó minőségű a kamerája?

De ha más Huawei telefonotok van, akkor is érdekel a véleményetek, mert az is nagyban segítene a döntésemben. A válaszokat előre is köszönöm!



2017. febr. 11. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Huawei P9-em van. Nagyon jó a telefon anyaghasználata, kényelmes, a dupla Leica kameráért oda vagyok. Millió beállítás, és raw formátumba is tud menteni.

Nagyon gyors a telefon, memóriából nem fogy ki (3GB)

Ez az első Huawei telóm, és nem bántam meg.

2017. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 éve használom napi szinten elég sokszor a Huawei Ascend P7-est, és azóta is úgy működik, mint újkorában, nem lassult be, ma is rendesen tudom használni! Viszont az akksija már haldoklik, ergo az üzemideje borzalmasan lecsökkent, de ennyi használat után gondolom ez normális.

Nem ragaszkodom egyetlen márkához sem, viszont amikor leszűrtem, hogy manapság a Huawei Mate 8 az a telefon, ami leginkább megfelel a saját igényeimnek, még izgatottabb is lettem, hogy egy olyan márka, amit jól ismerek és nagyon megbízható! :)

Szóval összeségében a Huawei nagyon jó, neked is csak ajánlani tudom!

2017. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem pont huawei p8 lite-om van és kamerája nagyon jó, van benne manuális mós is, képernyője nagyon jó felbontású, nagyon jól fut viszont ilyet még nem tapasztaltam, nagyon könnyen elhajlik ami furcsa de könnyen is vissza lehet hajlítani de nem ez a lényeg, szerintem jó teló de ne vegyél ilyet semmiképp mert azóta a huaweinek már vannak újabb és jobb telefonjai pl: p9, p9 lite, az új honor telefonok, szóval nem azt mondom hogy a p8 lite rossz de hasonló árértékarányban még jobb huawei telefonokat tudsz venni
2017. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!