Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e tapasztalatok (vagy...

Van-e tapasztalatok (vagy mástól információtok) az alábbi két okostelefonról, ti melyiket vennétek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

[link]


Az 5 collos jobb lenne a kijelzőp mérete miatt, de arra meg volt olyan vélemény, hogy gyenge a kihangosítása (a Lenovo-ról nem találtam ilyen kritikát).


Amúgy csak e-mailezésre és weboldalnézésre kellene a készülék semmi másra.


Ami még fontos lenne, mindkét készülék esetében, hogy esetleg valamilyen átalakítóval tudom-e router-ről osztott kábellel, arról a jelet valamilyen eszközzel átalakítva internetezésre használni? Úgy tudom, az olcsóbb okostelefonon nem tudnak ilyet, de erről a 2 típusról van-e esetleg ilyen információtok?


Előre is köszönöm!



2017. febr. 13. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek mind nagyon gyengék!


EU-ból innen tudsz jó áron rendelni:

[link]

2017. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Jó ez a linkelt oldal, de különböző okok miatt sajnos ez a két típus merül fel, ezzel a kettővel kapcsolatban mi a tapasztalatotok/észrevételetek/javaslatotok?


Előre is köszi!

2017. febr. 13. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Mind a kettő hitvány.
2017. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi. De akkor lehetne más típusokra ajánlatot kérnem, ebben a kategóriában (vagy kicsit - 5-10e Ft - drágábbért), ami jól hallgató beszélgetés közben.


Nekem csak magyarországi forgalmazok jönnek szóba, utánvét nélkül, személyes átvétellel, face-to-face szeretem ezeket intézni (személyes kipróbálás), nem akarok postaköltséget fizetni és postázással bajlódni, ha mégsem jön be a telefon.


De semmi kifogásom, ha mások nem így járnak el mobilvásárlás közben.


És visszatérve az eredeti kérdésre, van még esetleg másnak tapasztalata belinkelt két készülékről?


Köszönöm!

2017. febr. 13. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Felejtsd már el ezt a két vackot!


[link]

2017. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!